Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu

Biuletyn Informacji Publicznej

Książka teleadresowa

Centralne Muzuem Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu


Dyrekcja, Dział Naukowy, Archiwum, Dział Finansowy, Dział Administracyjno-Gospodarczy, Sekcja Komunikacji i Wizerunku

ul. Minorytów 3, 45-017 Opole
tel./fax (77) 453 78 72,  (77) 453 92 16
e-mail: cmjw@cmjw.pl
NIP: 754-24-65-897


Dział Edukacji i Wystaw, Dział Zbiorów i Konserwacji

ul. Muzealna 4, 48-316 Łambinowice
tel./fax (77) 434 34 75
e-mail: lambinowice@cmjw.pl


Dyrektor

dr Violetta Rezler-Wasielewska
e-mail: v.rezler_wasielewska@cmjw.pl


Zastępca Dyrektora

dr Renata Kobylarz-Buła,
e-mail: r.kobylarz@cmjw.pl


Dział Naukowy

Kierownik: dr Piotr Stanek
e-mail: p.stanek@cmjw.pl


Dział Edukacji i Wystaw

Kierownik: dr Anna Wickiewicz
e-mail: a.wickiewicz@cmjw.pl


Archiwum

Kierownik: mgr Iwona Biegun
e-mail: i.biegun@cmjw.pl


Dział Zbiorów i Konserwacji

Kierownik: mgr Beata Madej
e-mail: b.madej@cmjw.pl


Dział Finansowy

Kierownik: mgr Czesława Szpaczyńska
e-mail: c.szpaczynska@cmjw.pl


Dział Administracyjno-Gospodarczy

Kierownik: mgr inż. Ewa Przybylska
e-mail: e.przybylska@cmjw.pl


Sekcji Komunikacji i Wizerunku

Koordynator: Magdalena Kruk-Kuchcińska
e-mail: m.kruk@cmjw.pl

Metryczka
  • wytworzono:
    01-10-2015
    przez: Andrzej Kern
  • opublikowano:
    01-10-2015 11:55
    przez: Andrzej Kern
  • zmodyfikowano:
    27-10-2016 08:44
    przez: Andrzej Kern
  • podmiot udostępniający:
    Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu
    odwiedzin: 879
Dane jednostki:

Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu
45-017 Opole
ul. Minorytów 3
NIP: 754-24-65-897 REGON: 000276104

Dane kontaktowe:

tel.: 77 453 78 72
fax: 77 453 78 72
e-mail: cmjw@cmjw.pl
strona www: www.cmjw.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×